Kyqja
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Menyja kryesore
Antar Online


---Jovani Mode/Albania Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Jovani Prom---Jovani Mode »» Albania2793
2Jovani Prom---Jovani Mode »» Albania2021
3Jovani Prom---Jovani Mode »» Albania2000
4Jovani Prom---Jovani Mode »» Albania1863
5mode---Jovani Mode »» Albania1804
6Jovani Prom---Jovani Mode »» Albania1727
7Jovani Prom---Jovani Mode »» Albania1719
8Jovani Prom---Jovani Mode »» Albania1703
9Jovani Prom---Jovani Mode »» Albania1703
10Jovani Prom---Jovani Mode »» Albania1662

--Fashion India Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Dubai Makeup/Frisure/Hena /Juvelire--Fashion India2141
2India Bridal/Veshje Nuserie--Fashion India1915
3Dubai Makeup/Frisure/Hena /Juvelire--Fashion India1825
4Dubai Makeup/Frisure/Hena /Juvelire--Fashion India1740
5Dubai Makeup/Frisure/Hena /Juvelire--Fashion India1713
6Dubai Makeup/Frisure/Hena /Juvelire--Fashion India1702
7Dubai Makeup/Frisure/Hena /Juvelire--Fashion India1666
8Dubai Makeup/Frisure/Hena /Juvelire--Fashion India1646
9India Fashion--Fashion India1564
10India Make Up--Fashion India1467

--Modele tė Katerina Boci/Stiliste ne USA Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Katerina Boci/Stiliste/USA--Modele tė Katerina Boci »» Stiliste ne USA2556
2Fosatane Mbremje--Modele tė Katerina Boci »» Stiliste ne USA2413
3Katerina Boci/Stiliste/USA--Modele tė Katerina Boci »» Stiliste ne USA2334
4Katerina Boci/Stiliste/USA--Modele tė Katerina Boci »» Stiliste ne USA2299
5Katerina Boci/Stiliste/USA--Modele tė Katerina Boci »» Stiliste ne USA2150
6Katerina Boci/Stiliste/USA--Modele tė Katerina Boci »» Stiliste ne USA2132
7Katerina Boci/Stiliste/USA--Modele tė Katerina Boci »» Stiliste ne USA2127
8Katerina Boci/Stiliste/USA--Modele tė Katerina Boci »» Stiliste ne USA2105
9Katerina Boci/Stiliste/USA--Modele tė Katerina Boci »» Stiliste ne USA2096
10Katerina Boci/Stiliste/USA--Modele tė Katerina Boci »» Stiliste ne USA2014

Avatars Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1maca dhe miuAvatars2610
2avatarAvatars1288
3buzetAvatars1263
4vashaAvatars1201
5roseAvatars1174
6avatariAvatars1135
7RoseAvatars1126
8CutiAvatars1089
9FKAvatars1086
10voglushjaAvatars1079

Bukuri natyrore Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Bukuri DimroreBukuri natyrore4000
2Bukuri natyroreBukuri natyrore2111
3Bukuri dimeroreBukuri natyrore2110
4Beautiful FallBukuri natyrore2047
5Autumn by MoonlightBukuri natyrore1603
6autumn-bukuri vjeshteBukuri natyrore1579
7bukuri natyroreBukuri natyrore1541
8Bukuri natyroreBukuri natyrore1524
9Fall-vjeshte-bukuri natyroreBukuri natyrore1509
10winter imgBukuri natyrore1358

Fetare Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Arti IslamFetare1557
2Arti Islam/DuajaFetare1395
3Fiter BajramiFetare1257
4Mireserdhe RamazanFetare1234
5IslamiFetare1200
6JesusFetare1179
7FetareFetare1093
8FetareFetare1088
9Holy BibleFetare1035
10Me Fat BajraminFetare1013

Foshnje-Fėmi Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Leart Hysenaj l.20.04.07 Bülach/ZHFoshnje-Fėmi3539
2BebushiFoshnje-Fėmi2077
3Ardina-AdiFoshnje-Fėmi1834
4GjumashiFoshnje-Fėmi1786
5EzanaFoshnje-Fėmi1696
6adi me cigare sakezFoshnje-Fėmi1670
7bebushi me bebushat kelysh :)Foshnje-Fėmi1607
8KomiketFoshnje-Fėmi1573
9Burdushani :)Foshnje-Fėmi1559
10DoniFoshnje-Fėmi1548

Foto Humor Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1foto humoriFoto Humor1481
2foto humorFoto Humor1388
3Te dy qeshim..Foto Humor1338
4HumorFoto Humor1251
5humorFoto Humor1251
6tani ne trendFoto Humor1184
7foto humorFoto Humor1161
8fail_cat2.jpgFoto Humor1102
9foto humorFoto Humor1082
10foto humorFoto Humor1047

Foto karakteristike Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
112 Finaliste Miss Zyrih 2007Foto karakteristike4078
2Skema elektrikeFoto karakteristike3995
3Dy ngjyra sysh..Foto karakteristike3029
4Qeni i SharritFoto karakteristike2935
5Blok skema elektronikeFoto karakteristike2866
6Lepuroshi i DonitFoto karakteristike2355
7Kodiket e BeratitFoto karakteristike2214
8Qeni i SharritFoto karakteristike2102
9shqiponjaFoto karakteristike2070
10Qeni i sharitFoto karakteristike2023

Foto Romantike Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Romance pellumbashFoto Romantike3864
2Adelina Ismajli-foto punimFoto Romantike2615
3Foto me shprehje...?Foto Romantike2182
4++++++Foto Romantike2173
5Mos e kurse!Mere dergoje ku te duash!hahaahah!Foto Romantike2126
6Foto zbukurim-editFoto Romantike2037
7Dashuria...Foto Romantike2027
8E bukuraFoto Romantike1956
9Te dua..Foto Romantike1858
10DashuriFoto Romantike1857

Foto te Antareve Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1HelloFoto te Antareve1790
2HIFoto te Antareve1393
3HeyFoto te Antareve1259

Foto Trojeve Shqiptare Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Gryka e RugovesFoto Trojeve Shqiptare7403
2Shpella e GadimesFoto Trojeve Shqiptare6523
3Parku te Marashi- PrizrenFoto Trojeve Shqiptare3009
4Foto nga Aurel Duka/TiranaFoto Trojeve Shqiptare2319
5Pamje nga Hamami i PrizrenitFoto Trojeve Shqiptare2169
6Qeni i Sharrit/Deltari IlirFoto Trojeve Shqiptare1961
7KorfuziFoto Trojeve Shqiptare1654
8ZajaziFoto Trojeve Shqiptare1602
9Mitrovica rreth vitit 1930.Foto Trojeve Shqiptare1588
10Liqeni i GermiseFoto Trojeve Shqiptare1557

Fotografi te rralla te vjetra historike! Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
11-Ali Pashe-Gucia,2-Haxhi-Zeka,3-Jakup-Ferri,4-Kadri-Bajri.Fotografi te rralla te vjetra historike!2709
2Kosove, Kalaja e Prizrenit, 1905.Fotografi te rralla te vjetra historike!2193
3Rivarrimi i Ismail Qemalit ne vitin 1932.Fotografi te rralla te vjetra historike!1642
4Gryka-Kacanikut 1912Fotografi te rralla te vjetra historike!1621
5Shqiperi, Ura e Lumes ne luginen e Drinit, 1905.Fotografi te rralla te vjetra historike!1403
6Kosovė, Tregu i Prizrenit, 1905.Fotografi te rralla te vjetra historike!1389
7Dede Nika (Bajraktare i Grudes)Fotografi te rralla te vjetra historike!1366
8Macedoni. Pamja nga pazari i Shkupit, 1903.Fotografi te rralla te vjetra historike!1281
9Kosove. Lagja e vjeter e Kacanikut, ne gryke midis Shkupit dhe fushe Kosoves. 1903Fotografi te rralla te vjetra historike!1219
10Mali i Zi. Hotel Marina ne Tivar .Fotografi te rralla te vjetra historike!1123

Harta dhe Ambleme Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Harta e EvropesHarta dhe Ambleme3491
2Shqiponja...Harta dhe Ambleme2959
3Monedha Ilire IllyricumHarta dhe Ambleme2782
4FlamuriHarta dhe Ambleme1964
5Monedha Ilire Drahmi Eniekos!Harta dhe Ambleme1963
6avatar-2408.jpgHarta dhe Ambleme1916
7DardaniaHarta dhe Ambleme1656
8Flamuri...Harta dhe Ambleme1635
9Feja Shqiptarit eshte Shqiptaria..Harta dhe Ambleme1545
10UQKHarta dhe Ambleme1502

Kartolina Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Kartoline-MartesaKartolina1610
2Gezuar FestatKartolina1507
3Gezuar DitelindjenKartolina1493
4Gezuar KrishtlindjenKartolina1324
5Gėzuar .....Kartolina1238
6GezuarKartolina1232
7GezuarKartolina1209
8Me Fat BajramiKartolina1157
9Gezuar FestatKartolina1144
10GezuarKartolina1140

Kostume Shqiptare/Art Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Agnesa Vuthaj/KostumeKostume Shqiptare »» Art2812
2Rikard Larja/Roza AnagnostiKostume Shqiptare »» Art2370
3Gjakovė/Oda ShqiptareKostume Shqiptare »» Art2341
4AnsambliKostume Shqiptare »» Art2014
5FLAMURIKostume Shqiptare »» Art1626
6Veshje Kombėtare Shqiptare-IliridėKostume Shqiptare »» Art1583
7472.jpgKostume Shqiptare »» Art1553
8Disa Fotografi Grupi Folkloristik Arbėresh-ShqiponjatKostume Shqiptare »» Art1476
9IliriaKostume Shqiptare »» Art1446
10Nene lokjaKostume Shqiptare »» Art1377

Misse Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Eralda HitajMisse4873
2Gentiana Totraku Miss.Al ne ItaliMisse3599
3Vjosa KabaMisse3316
4Njomza RozhajaMisse2987
5Agnesa VuthajMisse2607
6Sadina AllaMisse2544
7Bukuroshet ShqiptareMisse2371
8Agnesa VuthajMisse2204
9Miss/Veshje Kombetare/Denisa KolaMisse2174
10Diellza KolgeciMisse1962

Modele flokesh/Kozmetik/Mode Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Fustana nuserieModele flokesh »» Kozmetik »» Mode15727
2Fustane mbremjeModele flokesh »» Kozmetik »» Mode13786
3Mode fustanash shtatezanie :)Modele flokesh »» Kozmetik »» Mode9917
4Veshje nuserieModele flokesh »» Kozmetik »» Mode7862
5Veshje Nuserie/BrautmodeModele flokesh »» Kozmetik »» Mode7019
6Balacouture/Vella nuserieModele flokesh »» Kozmetik »» Mode6346
7Veshje Nuserie/BrautmodeModele flokesh »» Kozmetik »» Mode5671
8Fustane mbremjeModele flokesh »» Kozmetik »» Mode5580
9foto nuseshModele flokesh »» Kozmetik »» Mode5303
10Veshje Nuserie/BrautmodeModele flokesh »» Kozmetik »» Mode4714

Personazhe/Histori-Poltikė Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Mefailat e ZajazitPersonazhe »» Histori-Poltikė2218
2Ali Ahmeti/Menduh ThaēiPersonazhe »» Histori-Poltikė1652
3Clintoni me RugovenPersonazhe »» Histori-Poltikė1476
4Banore te zones se Tuzit (sot pjese e Malit te Zi) rreth viteve '30.Personazhe »» Histori-Poltikė1407
5Adem JashariPersonazhe »» Histori-Poltikė1240
6Ushtaret tane!Personazhe »» Histori-Poltikė1224
7Kartoline e tregut te Mitrovices ne vitet `20.Personazhe »» Histori-Poltikė1213
8Kartoline ushtarake - Njesi policore kalorsiake shqiptare rreth viteve 1914 - 1918Personazhe »» Histori-Poltikė1204
9Gjergj KastriotiPersonazhe »» Histori-Poltikė1183
10Ibrahim RugovaPersonazhe »» Histori-Poltikė1131

Ushtria Ēlirimtare e Kosovės Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1UĒKUshtria Ēlirimtare e Kosovės1819
2I.Lulani -Beteja e SkenderbeutUshtria Ēlirimtare e Kosovės1494
3Krenaria e Popullit-Triumf RizaUshtria Ēlirimtare e Kosovės1471
4Bac, u kry- Gezuar Pavaresine!Ushtria Ēlirimtare e Kosovės1323
5UĒKUshtria Ēlirimtare e Kosovės1305
6UĒKUshtria Ēlirimtare e Kosovės1296
7UĒKUshtria Ēlirimtare e Kosovės1262
8UĒKUshtria Ēlirimtare e Kosovės1257
9UĒKUshtria Ēlirimtare e Kosovės1239
10UĒKUshtria Ēlirimtare e Kosovės1066

Vip-a te huaj Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1bukuria3Vip-a te huaj2368
2Aamna Sherif/India Tv FigureVip-a te huaj1473
3Adriana LimaVip-a te huaj1380
4Bipasha Basu/IndiaVip-a te huaj1309
5Alessandra AmbrosioVip-a te huaj1283
6Brooke ShieldsVip-a te huaj1190
7Emilia-BullgariVip-a te huaj1165
8Ariadne ArtilesVip-a te huaj1138
9Jesica AlbaVip-a te huaj1068
10Vip-BullgariVip-a te huaj1062

Vipa Shqiptare Top 10 (Vota)
RenditTitullitKategoriaVota
1Xhevrije Sinani (1988).Miss Zürich 2007 Finale/Foto.20 minuten.chVipa Shqiptare3785
2Gresa MulliqiVipa Shqiptare3558
3Adelina ThaqiVipa Shqiptare2649
4Nita Istrefi-Motra e NoresVipa Shqiptare2605
5Arta Bajrami/Foto:Kosovarja/Scan:shqiponjat.chVipa Shqiptare2037
6669.jpgVipa Shqiptare2017
7Njomza Rozhaja-nuk di cka eshte kjo :)Vipa Shqiptare1863
8477c.jpgVipa Shqiptare1760
9Vjosa Kaba/Miss Zuerich 2007 Finale/Foto.20.minuten.chVipa Shqiptare1646
101357.jpgVipa Shqiptare1589


Copyright © 2006 - 2014 shqiponjat.ch | Tė gjitha tė drejtat e mbrojtura |