Kyqja
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Menyja kryesore
Antar Online
Shqiponjat.ch Forum Index
   Diskutime Shoqėrore
     Fjalė tė urta mbi jetėn!
Regjistrohu qė tė postosh

| Te rejat para Tema e kaluar | Tema e ardhėshme | Nė fund
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/10/15 0:25
Fjalė tė urta mbi jetėn!
Nese me jeten abuzon sot,te jesh i/e sigurt qe jeta do te abuzoi me ty neser.
(1) 2 3 4 ... 9 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/10/15 0:29
Re: Fjalė tė urta mbi jetėn!
Kam enderruar qe jeta te jete e lumtur. Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta eshte e veshtire. Kam punuar dhe jam bindur se te veshtiresia qendron lumturia.
(1) 2 3 4 ... 9 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/10/15 15:28
Re: Fjalė tė urta mbi jetėn!
Jeta eshte shume e shkurter,prandaj shijojeni.
(1) 2 3 4 ... 9 »
Postuesi Nyjet
Kleopatra
Postuar nė: 2006/10/15 20:17
Home away from home
Anėtarsuar mė: 2006/6/26
Vjen nga: Per dikend larg!
Replika: 465
Re: Fjalė tė urta mbi jetėn!
_ Jeta eshte dhurate qe te jepet nje here, dhe te merret nje here,andaj nuk ke shanse te dyte!
(1) 2 3 4 ... 9 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/10/15 21:27
Re: Fjalė tė urta mbi jetėn!
Sa mire eshte te jetosh dhe kur e ardhmja te kercenon.Jeta te buzeqesh dhe kur i ke syte me lot.
(1) 2 3 4 ... 9 »
Postuesi Nyjet
valoni
Postuar nė: 2006/10/16 18:52
Moderator
Anėtarsuar mė: 2006/8/31
Vjen nga: Nė toke more..!
Replika: 18253
Re: Fjalė tė urta mbi jetėn!
Sa e sa gjera ne jete kercnojne ardhmerin,por asnje kercenim nuk te vret qeshjen kur te qellon fati.
(1) 2 3 4 ... 9 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/10/16 23:58
Re: Fjalė tė urta mbi jetėn!
Jeta eshte si shkallet e nje pallati,nqs do i ngjitesh nje nga nje do shkosh atje ku do,por nese ti i ngjit si te teket mund te perfundosh ne shkallen e pare por jo sic ishe.
(1) 2 3 4 ... 9 »
Postuesi Nyjet
ajrun
Postuar nė: 2006/10/17 9:06
Just can't stay away
Anėtarsuar mė: 2006/6/26
Vjen nga:
Replika: 81
Re: Fjalė tė urta mbi jetėn!
jeta eshte nje film pa repriz
(1) 2 3 4 ... 9 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/10/17 15:41
Re: Fjalė tė urta mbi jetėn!
Asgje nuk ngelet nga nje njeri pas vdekjes se tij, pervec emrit, jetoni per te lene nje emer te mire, qe niperit te mburren me ju.
(1) 2 3 4 ... 9 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/10/20 0:51
Re: Fjalė tė urta mbi jetėn!
Cfare eshte jeta? Shiko rreth e rrotull teje per nje moment. Jeta eshte ajo qe po te ndodh ne keto caste, nderkohe qe ti po lexon kete. Kjo eshte jeta.
(1) 2 3 4 ... 9 »
| Te rejat para Tema e kaluar | Tema e ardhėshme |

Regjistrohu qė tė postosh
Copyright © 2006 - 2014 shqiponjat.ch | Tė gjitha tė drejtat e mbrojtura |