Kyqja
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Menyja kryesore
Antar Online
Shqiponjat.ch Forum Index
   Albumi Fotografik
     Foto nga:Traditat, zakonet, doket dhe kostumet tona.
Regjistrohu qė tė postosh

Threaded | Te rejat para Tema e kaluar | Tema e ardhėshme | Nė fund
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/6/28 17:01
Foto nga:Traditat, zakonet, doket dhe kostumet tona.
Kostum i qytetit te Beratit

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/6/28 17:03
Re: Foto nga:Traditat, zakonet, doket dhe kostumet tona.
Kostum nga Prishtina

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/6/28 17:04
Re: Foto nga:Traditat, zakonet, doket dhe kostumet tona.
Kostum popullor te jugut.

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/6/28 17:06
Re: Foto nga:Traditat, zakonet, doket dhe kostumet tona.
Kostume tradicionale tiranase.
(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/6/28 17:07
Re: Foto nga:Traditat, zakonet, doket dhe kostumet tona.
Kostum Shkodrane

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/6/28 17:09
Re: Foto nga:Traditat, zakonet, doket dhe kostumet tona.
Kostum popullor te jugut.

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/6/28 17:11
Re: Foto nga:Traditat, zakonet, doket dhe kostumet tona.
Burre e grua (rreth viteve 1914-1918)

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/6/28 17:13
Re: Foto nga:Traditat, zakonet, doket dhe kostumet tona.
Veshje nga Shkodra.

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/6/28 17:14
Re: Foto nga:Traditat, zakonet, doket dhe kostumet tona.
Kostum popullor tiranase.

(1) 2 »
Postuesi Nyjet
Anonimė
Postuar nė: 2006/6/28 17:16
Re: Foto nga:Traditat, zakonet, doket dhe kostumet tona.
Kostum burrash,Gjirokaster.

(1) 2 »
Threaded | Te rejat para Tema e kaluar | Tema e ardhėshme |

Regjistrohu qė tė postosh
Copyright © 2006 - 2014 shqiponjat.ch | Tė gjitha tė drejtat e mbrojtura |